Вантажний автосервіс Житомир Iveco-servis – авторизована СТО  автомобілей Iveco. Також ми забезпечуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілей інших марок: FORD, MAN, DAF, VOLVO, RENAULT, SCANIA, MERSEDES і т.д.

На сучасному устаткуванні кваліфіковані фахівці здійснюють:

  • Ремонт ходової;
  • Капітальний ремонт двигунів;
  • Лазерну діагностику сходження;
  • Комп’ютерну діагностику електроустаткування;
  • Діагностику пневмосистем;
  • Повний сервіс тахографа;
  • Повний шиномонтажний комплекс;
  • Заміну фільтрів та масел

Крім цього, на території станції наявний піскоструйний цех, аргонова зварка, магазин автозапчастин, де Вашій увазі запропонують широкий асортимент товару , а також стоянку під охороною та відеонаглядом , яка працює для Вас цілодобово.

ПОТРІБНІ АВТОЗАПЧАСТИНИ?
Перейти в розділ...

Комп’ютерна діагностика

mashina-v-garazhe

Детальніше...

Наша компанія виконує повний комплекс послуг  з комп’ютерної діагностики вантажних автомобілів, тягачів, напівпричепів та причепів. Усі роботи по діагностиці агрегатів вантажівок, їх електричних систем робляться на ліцензійному обладнанні кращих світових виробників. Щоб замовити комп’ютерну діагностику вантажного автомобіля, досить зв’язатися з нашими консультантами будь-яким зручним способом – вони оперативно підберуть оптимальний для Вас час і прорахують підсумкову вартість послуги в індивідуальному порядку.

Автоелектрик

IMG_5347

Детальніше...

Будь-який автовласник неодноразово зустрічався з ситуацією , коли потрібен ремонт автомобільної електрики. Причому, від проблем, які можуть виникнути, не застрахований ніхто, навіть власники дорогих іномарок. Тому, при виявленні навіть незначної несправності, треба негайно звернутися до автосервісу. Наші автоелектрики мають великий досвід роботи, на їх рахунку тисячі відремонтованих автомобілів. І це дуже важливо, оскільки досвідчений автоелектрик може швидко і правильно продіагностувати проблему, а також знайти оптимальний спосіб її усунення. А це – заощаджені гроші і час наших клвєнтів.

Ремонт ходової

14

Детальніше...

Одним із найважливіших вузлів будь-якого транспортного засобу є ходова частина, яка складається із балок, мостів, рами, коліс  і підвіски. Варто відмітити, що ходова частина забезпечує не лише рух автомобіля , але і певний рівень комфорту на дорозі. Зв’язуючи колеса з кузовом, ходова гасить його коливання. Щоб ці механізми не дали збій в найбільш відповідальний момент , потрібна своєчасна діагностика ходової автомобіля. Таку послугу надає наша СТО.

Ремонт двигуна

IMG_5350

Детальніше..

СТО «Дейв Експрес» – один з небагатьох автосервісів вантажних автомобілей м. Житомира, який проводить висококваліфікований і якісний капітальний ремонт двигунів вантажних автомобілів (тягачів, самоскидів, автобусів). Проводимо частковий відновлювальний ремонт двигунів вантажних автомобілів, ремонт окремих агрегатів вантажівок та автобусів.

Рихтування кузову

IMG_5352

Ремонт паливної апаратури

IMG_5363

Детальніше...

Про наявність проблеми з паливною апаратурою “скаже” сам автомобіль. Потужність двигуна буде не такою високою, як раніше, навіть в слабкі морози мотор погано заводитиметься, під час пересування можна буде чути різні стуки. Може дійти до того, що навіть незначний набір швидкості закінчиться тим, що мотор просто затихне. Якщо регулярно проявляються якісь з цих ознак, то треба терміново привозити авто на СТО, щоб наші фахівці розібралися в проблемі.

Шиномонтаж

shinomontaz

Детальніше...

Шиномонтаж –  враховуючи стан і обслуговування наших доріг, це, мабуть, найзатребуваніший вид ремонту вашого автомобіля. “Дейв Експрес” готовий запропонувати Вам широкий спектр послуг з шиномонтажу, шиноремонту і балансуванню Ваших коліс для вантажних автомобілів. Наш шиномонтаж оснащений високотехнологічним європейським устаткуванням від виробників світового класу, яке дозволяє досягти високих результатів при шиномонтажі, шиноремонті і балансуванні коліс.

Ремонт бампера

IMG_5382

Детальніше..

Більшість деталей автомобіля зроблена з пластика, наприклад –  частини салону, капот, крило, панель і, звичайно, бампер. У виробництві пластикових деталей автомобіля використовують різноманітні види пластика. Найвідоміші з них – це склопластик, політкарбонат, поліуретан і поліпропілен. Пластик – досить вередливий матеріал, який вимагає уважності при використанні. Це здатні забезпечити наші фахівці. Технології, які застосовують майстри нашого автоцентру для ремонту пластикових елементів бампера, гарантують досконалий вигляд Вашого автомобіля.

Фарбування автомобіля

IMG_5586

Детальніше...

Фарбування кабіни вантажівки – це складний технологічний процес, який вимагає використання найновішого устаткування і комплексного підходу. Для того, щоб правильно підібрати і нанести лакофарбове покриття, необхідно мати спеціалізовані знання в цій галузі. Ми використовуємо тільки найкращі види лакофарбових матеріалів, підбираємо будь-який колір і відтінки, а також даємо гарантію на роботи, що проводяться.

Заміна скла

mashiny-iveco-en

Детальніше...

Заміна скла вантажівок виконується двома способами: за допомогою фіксації спеціальним гумовим ущільненням, безпосередньою посадкою на клей. Заміна скла вантажівок відбувається не рідше, ніж у легкового транспорта. Найбільш частими причинами цього є: тріщини, втрата прозорості, не кажучи вже про аварії. Експлуатація автомобіля з розбитим склом категорично заборонена.


Заміна масел

OIL

Детальніше...

– регулярна заміна масел гарантує довгий ресурс ДВС.

– індивідуальний підхід,

– підбір за відповідними характеристиками масла;

– продовження терміну служби двигуна;

– збільшення періодів між замінами масла;

– підвищення надійності роботи;

– зменшення витрат на обслуговування.

Відділ автозапчастин

podveska

 Лазерне регулювання сходження коліс

mashina-v-garazhe-en

Детальніше...

Кожного разу, коли автомобіль піддається ремонту, слід проводити регулювання коліс. Тільки в цьому випадку гарантується хороша керованість транспортного засобу і захист гуми від неправильного зносу.

Термінова автодопомога

Детальніше...

Наша компанія готова прийти на допомогу Вам і Вашому авто незалежно від Вашого місця розташування. Наша техдопомога на дорозі в Житомирі і області- це виїздний сервіс, який допоможе впоратися з неполадкою, яка виникла в дорозі прямо на місці. У 7 з 10 випадків дорожню проблему можна розв’язати на місці без примусового транспортування машини на СТО, таким чином, економлячи гроші на транспортуванні евакуатором. Професійний ремонт Вашого автомобіля бригадою, яка надає техдопомогу на дорозі, можлива, якщо несправність не вимагає спеціального устаткування, яке знаходиться тільки на СТО.

Транспортування і буксирування

park-deiv

Детальніше...

Транспортування і буксирування має декілька специфічних моментів, тому не варто довіряти це не фахівцям. Для цього виду послуг має бути в наявності спецтехніка для роботи з габаритними транспортними засобами, а також спеціальні системи для надійної фіксації транспорту такого типу на платформі (лафеті). Ми надаємо послуги буксирування.

Заправка та ремонт автомобільних кондиціонерів

avtomobil-deiv-ua

Детальніше...

Якщо вам потрібна заправка автомобільних кондиціонерів, то співробітники нашої СТО займаються обслуговуванням такого устаткування. У нашому розпорядженні є сучасні інструменти і якісні витратні матеріали, завдяки чому все буде виконано на найвищому рівні. Крім того, у нас ви можете замовити ремонт автокондиціонерів.

 Ремонт напівпричепів

IMG_5558

Детальніше...

Наша компанія робить ремонт і сервісне обслуговування напівпричепів Schmitz, Krone, Schwarzmuller: ремонт ходової,  ремонт гальм,  технічне обслуговування електронних блоків.

СТО

(ремонт автомобілів)
моб/VIBER: 067-410-65-35
моб: ‎067-411-76-52
тел: ‎(0412) 41-88-08
E-mail: deservis2@gmail.com

Наше місцезнаходження: