Враховуючи потреби  ринку та постійне розширення  бази клієнтів, а відповідно і  збільшення кількості контрактів на перевезення багажу, на базі транспортної компанії «Дейв Експрес» в 2001 році була створена компанія «Дейв Експрес Логістік».
На даний момент – це компанія, яка динамічно розвивається, в якій працює команда спеціалістів, ща досконало знають ринок транспортних послуг.
Досвідчені менеджери – логісти надають і експедиційні послуги по експорту-імпорту товару. В країни обслуговування наших експедиторів  входять всі країни  Західної та Східної Європи.

Спектр послуг включає:

 • Доставку багажу “від дверей до дверей”;
 • Перевезення комплектних вантажів;
 • Перевезення збірних вантажів;
 • Контейнерні перевезення;
 • Перевезення АДР вантажів;
 • Митні послуги;
 • Страхові вантажі;

Наші переваги:

 • Прямі договори з більше, ніж 200 транспортними компаніями України;
 • Наявність СМР страхування Експедитора;
 • Постійний мобільний зв’язок з водіями;
 • Досвід на ринку логістичних послуг більш, ніж 20 років.

Будьте впевнені, ми завжди знайдемо  компроміс  при обговоренні  фрахту та умов перевезення Вашого вантажу!

ВИДИ АВТО ДЛЯ ВАШОГО ВАНТАЖУ:

Тент, напівпричіп

Призначений для перевезення будь-яких вантажів. Завантаження — зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність — 20-22 тон. Місткість — 22-33 європалети. Об’єм — 60-96 м.куб. Довжина — 13,6 м, ширина — 2,45 м, висота — 2,65-2,75 м. Вантажоперевезення  фурою ідеальні для перевезення великих та тяжких вантажів, різного обладнання, потреб сільського господарства, будівництва та перевезення будь-яких інших вантажів.

Рефрижератор-напівпричіп

По суті – це напівпричіп  з холодильним оснащенням. Призначений для транспортування  вантажів та продуктів, які швидко псуються, а також вантажів, перевезення і зберігання яких потребує дотримання відповідної температури. Наприклад, медикаменти, напої. Вантажопідйомність: 12-22 тон. «Євростандарт»: 20 тон, 82 м.куб рекомендованого об’єму, 32 палета. Перевезення рефрижератором дорожче звичайних на 5-25%.

Автозчеплення

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидке завантаження та вивантаження, а також більший рекомендований  об’єм. Недолік:  не призначений для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тон. Рекомендований  об’єм: 60-120 м³. Місткість: 22-33 європалети.

«Jumbo» (Юмба)

Напівпричіп підвищеної  місткості, яка  досягається за рахунок «Г»-подібної  підлоги та  зменшеного  діаметру коліс напівпричіпа. Вантажопідйомність: до 20 тон.  Рекомендований обсяг: 96-110 м³. Місткість: 33 європалети.

Автоцистерна

Цистерни призначені для перевезення рідких, газоподібних, дрібно-дисперсіонних та сипучих (мука, цемент) вантажів. За своєю формою цистерни поділяються на три види — круглі, еліптичні і в формі «валізи».

Контейнеровоз

Традиційно контейнеровозами називають морський транспорт. Але, так як часто пункти вивантаження знаходяться  далеко від портів, морські контейнери перевозять на спеціалізованих автомобільних контейнеровозах. Контейнеровозами перевозять не тільки контейнери, але і вантажі, під які можливо підібрати  і зафіксувати  платформу.

Самоскид

Зроблений у вигляді відкритого цільнометалічного бортового кузова с гідравлічним  пристроєм для автоматичного вивантаження вантажу. При цьому, ззаду знаходиться борт, який автоматично відкривається при нахилі кузова під дією сили власної ваги.

Платформи і низькорамні трали

Платформа, а також її різновид — низькорамний трал, є спеціалізованим  вантажним транспортом для перевезення негабаритних та великовагових вантажів. Вони відрізняються підвищеною вантажопідйомністю (до 200 тон) та наявністю спеціальних пристосувань.

Зерновоз

Використовується для перевезення зерна по Україні та в  міжнародних напрямках.  Вантажопідйомність: 12-22 тон.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Завдяки злагодженій роботі та продуманому маршруту, доставка вантажів по Україні та світу здійснюється максимально швидко.

АКУРАТНІСТЬ

Ми гарантуємо максимально дбайливі автоперевезення, і завжди доставляємо вантаж в цілості й схоронності.

ПІДХІД

Для кожного конкретного вантажу розробляється індивідуальна схема автоперевезення. Можлива доставка нестандартних вантажів.