ЛАСКАВО ПРОСИМО!

«Дейв Експрес» – це колектив сталих професіоналів. Компанія успішно працює на ринку вантажоперевезень з 1993 року. Завдяки багаторічному досвіду, знанням та навичкам, ми виконуємо міжнародні транспортні перевезення, здійснюємо внутрішньоєвропейскі перевезення і перевезення по Україні.
ТОВ «Дейв Експрес» – дійсний член АсМАП України (Асоціація Міжнародних Автомобільних перевізників, № 10592), а так само дійсний член Європейської бізнес асоціації (ЕВА). Наша компанія була неодноразово нагороджена грошовими призами та почесними нагородами за виконання умов Конвенції МДП.
Ми були удостоєні почесного звання «Кращий перевізник» серед міжнародних перевізників України.
Ми хочемо дати Вам кращі умови. Ми хочемо бути крутіше конкурентів.
Для нас важливо, щоб клієнти ставали постійними!
Ми дорожимо своєю репутацією.

Наша Місія

  • Надання клієнтам сервісу найвищої якості;
  • Встановлення довгострокових, взаємовигідних, довірчих відносин з клієнтами;
  • Ефективне сприяння розвитку бізнесу замовників

Наші партнери:

У числі багатьох клієнтів “Дейв Експрес” знаходяться десятки найбільших іноземних і вітчизняних промислових і торговельних фірм. Предметом гордості нашої компанії є співпраця з такими відомими клієнтам як METRO, WILCKENS FARBEN,  Vileda,  Kaufland Warenhandel, KLEBCHEMIE M.G.Becker,  PENTACARBON і іншими, що підтверджує нашу бездоганну репутацію, засновану на якісному сервісі, професіоналізмі та стабільності.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Завдяки злагодженій роботі та продуманому маршруту, доставка вантажів по Україні та світу здійснюється максимально швидко.

АКУРАТНІСТЬ

Ми гарантуємо максимально дбайливі автоперевезення, і завжди доставляємо вантаж в цілості й схоронності.

ПІДХІД

Для кожного конкретного вантажу розробляється індивідуальна схема автоперевезення. Можлива доставка нестандартних вантажів.