Авто по 20 т. ЄВРО 5
Перевезених вантажів
Штатних працівників
Клієнтів по всьому світі

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА САЙТ КОМПАНІЇ “Deiv Express”!

ТОВ “Дейв Експрес” – міжнародна транспортна компанія, яка має більш ніж 20-річний досвід роботи на ринку міжнародних автомобільних перевезень.У регіон обслуговування входять країни Західної і Східної Європи, країни СНД, Прибалтики та ін.

Головним напрямком нашої діяльності є перевезення вантажів з Німеччини, Італії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу, Франції та Фінляндії в Україну, Росію, Білорусію і навпаки. Широкий спектр послуг, велика географія обслуговування, індивідуальні рішення, а також детальне знання ринку, дозволяють пропонувати конкурентоспроможні рішення з транспортування вантажів для компаній, що працюють в різних галузях промисловості.

Чому ми?

 • Ми не посередники
 • Власний автопарк
 • Більш ніж 20років на ринку вантажоперевезень
 • Діючий член АСМАПа
 • Власний менеджер 24/7
 • Гарантовані строки доставки
 • Особливі умови роботи з постійними клієнтами не посередники

Ви займаєтеся своїм бізнесом, поки ми займаємося доставкою нової партії товару!

Парк автомобілей – 30 тентів

(13,6м, до 22 т 86-90 м³, внутр. висота напівприцепів до 2, 72 м TIR, ADR

Документальний
супровід
Послуги
логістики
Складування
та страхування
Митне
оформлення
ОПЕРАТИВНІСТЬ

Завдяки злагодженій роботі та продуманому маршруту, доставка вантажів по Україні та світу здійснюється максимально швидко.

АКУРАТНІСТЬ

Ми гарантуємо максимально дбайливі автоперевезення і завжди доставляємо вантаж в цілісності.

ПІДХІД

Для кожного конкретного вантажу розробляється індивідуальна схема автоперевезення. Можлива доставка нестандартних вантажів.

Сервіс Deiv Express

Компанія «Дейв Експрес» пропонує комплексне обслуговування в сфері логістики. Кожна заявка на перевезення, кожен прорахунок – це кропітка і відповідальна робота для нас.

Шукаєте як перевезти груз?

Шановні клієнти!

Для зручності отримання додаткової  інформації, пов’язаної з діяльністю нашої компанії, пропонуємо Вам ознайомитися з переліком типових питань, що виникали у наших клієнтів, і відповідей на них. Звернувшись до них, Ви зможете отримати кваліфіковану і оперативну допомогу та якісне вирішення.
Якщо в цьому розділі Ви не знайшли відповідь на Ваше запитання, зверніться
будь ласка, по телефону:
067-410-65-51 або напишіть нам davexpress@ukr.net

Об’єм вантажу – це характеристика, яка потрібна для більш точного розрахунку вартості вантажоперевезення. Розраховується як добуток трьох розмірів вантажу – ВИСОТА x ШИРИНА x ДОВЖИНА;

Наші стандартні тенти IVECO перевозять до 20-22 тонн вантажу, внутрішні габаритні розміри – довжина 13,6 м, ширина 2,45 м, висота 2,68 м.

У пакет документів, необхідний для супроводу вантажу в дорозі, входять:

 • ТТН (Товарно-транспортна накладна)
 • Расходна накладна

У пакет документів, необхідний для супроводу вантажу в дорозі, входять:

 • документи із зазначенням переліку перевезеного товару (packing list)
 • документи, що підтверджують вартість товару (invoice)
 • документи із зазначенням країни виробника (country of origin)
 • необхідні сертифікати, якщо даний вантаж підлягає сертифікації (certificate of quality)
 • CMR, Euro 1, експортна декларація

Так можливо. Для цього досить направити в нашу компанію лист про зміну найменування вантажоодержувача.
Для відправника вантажу – юридичної особи – такий лист завіряється підписом керівника і печаткою організації – відправника вантажу.
Для відправника фізичної особи – в листі необхідно вказати паспортні дані відправника та завірити лист його підписом.

Після прибуття вантажу в пункт призначення клієнт отримує оригінали наступних документів:

 1. Договір в 2-х примірниках, оригінал (якщо укладається вперше)
 2. Договір-заявка в 2-х примірниках
 3. Оригінали рахунки-фактури, рахунки і акти (акт надається в 2 примірниках)
 4. CMR при міжнародних перевезеннях

Клієнт зобов’язаний повернути в транспортну компанію другі екземпляри договору, договору-заявки та акту.

Так, така можливість є, і якщо вантаж дуже дорогий, ми радимо мати на вантаж додаткову страховку. Наші фахівці проконсультують Вас та посприяють у питаннях додаткового страхування. Також при перевезеннях певних видів вантажів додаткова страховка просто необхідна.

У нашій компанії для нових клієнтів оплата за рахунком проводиться за наступною схемою: передоплата 50% в день завантаження машини і 50% в день розвантаження. Для постійних клієнтів ми надаємо можливість відстрочки платежу.

Вартість вантажоперевезення залежить від маршруту перевезення та характеру вантажу.
Конкретну суму Вам може розрахувати наш логіст.

Терміни доставки вантажу безпосередньо залежать від маршруту. Узгоджуйте, будь ласка, подробиці у нашого менеджера по телефону.

Можлива зверху, позаду і навантаження збоку. Це питання потрібно обов’язково вказати в заявці, так як не весь автотранспорт підходить для навантаження автозавантажувачем, краном або краном-балкою. Тому наш логіст повинен знати точно, який вид рухомого складу необхідний під завантаження.
Також важливо скоординувати як буде проходити розвантаження машини з одержувачем вантажу.

Обов’язковій жорсткій упаковці підлягають вантажі, які можна легко пошкодити під час транспортування. Наприклад, це рідини в скляній або пластиковій тарі, каністри з рідиною, банки з фарбою, вітрини, посуд, годинники, оптика, автоскло, акумулятори, солярії, сантехніка, бочки пластикові та інше.

Збірний вантаж – це вид вантажу, який складається з штучних одиниць для перевезення збірними партіями.

Необхідність в збірних вантажах виникає в тих випадках, коли товар, що перевозиться настільки малий, що окрема його доставка нерентабельна.

Наша компанія має в своєму розпорядженні всі можливості, таки як наявність різних транспортних засобів, професійних логістів, експедиторів, операторів, для перевезення збірних вантажів.

Ми готові оперативно доставити вантаж від 1 кілограма в будь-яку точку України. Також перевеземо негабарит, крихкий і небезпечний товар. Ми здійснюємо перевезення збірних вантажів в Україну різними видами транспорту.

Транспортна компанія Дейв Експрес гарантує грамотний збір, зберігання і відправку вантажів, необхідним видом транспорту з мінімальними витратами.

Жорстка упаковка це, наприклад, дерев’яні або пластикові ящики, які оберігають вантаж від будь-яких можливих пошкоджень. Щоб уникнути порушення цілісності тари з рідкими речовинами, такі вантажі також бажано перевозити в жорсткій упаковці.

gruz

До м’якої  упаковки відносяться скотч, поліетилен, папір, картон, коробки і т.п.

gruz1

В обов’язковому порядку в обрешітку упаковуються вантажі, які можуть легко деформуватися при транспортуванні і вантажно-розвантажувальних роботах. Наприклад, до подібних вантажів належать:

 • каністри з рідиною
 • пластикові бочки
 • банки, флакони з фарбою
 • автоскло, вітрини
 • акумулятори
 • солярії
 • годинник
 • посуд
 • оптика
 • сантехніка та ін.

Всі необхідні форми документів представлені на нашому сайті в розділі «Партнерство». Ви можете їх завантажити самостійно або запросити у наших фахівців по електронній пошті davexpress@ukr.net. Також, щоб заощадити час, всі документи можна переслати по факсу. У нашій компанії факсимільні копії мають юридичну силу.
Якщо Вам важко в заповненні документів, наш менеджер допоможе Вам заповнити необхідні бланки.
Або Ви можете заповнити Форму заявки на вантажоперевезення на нашому сайті, і наші менеджери розрахують Ваше замовлення і зв’яжуться з Вами найближчим часом.

Приклад Форми заявки на вантажоперевезення

Повна назва компанії
Код ЄДРПОУ
Свідоцтво ПДВ
Контактний телефон
e-mail
Маршрут (адреса завантаження-розвантаження)
Дата завантаження / розвантаження
Місця митного оформлення
Прикордонний перехід
Вид вантажу
Вага і обсяг вантажу
Примітки

Безготівкова форма оплати. Подробиці уточнюйте, будь ласка, за телефоном у менеджера.

Ви можете зателефонувати менеджеру нашої компанії, і він дасть Вам повну інформацію про місцезнаходження і стан Вашого вантажу.

Клієнт може пред’явити письмову претензію протягом 6 місяців з моменту виявлення факту, який став причиною пред’явлення претензії.

Пред’явити свої вимоги, з приводу якості наданих послуг при перевезенні автомобільним транспортом мають право:

– вантажовідправник і вантажоодержувач – при втраті вантажу

– вантажоодержувач – при недостачі, псування або пошкодження вантажу

– вантажоодержувач – при несвоєчасній доставці вантажу Стороні, яка має відповідні претензії, необхідно надати певні докази провини перевізника. Так, до претензії необхідно додати оригінал акта про псування або пошкодження вантажу, який складається відповідно до вимог Наказу Міністерства Транспорту України №363 від 14.10.1997 року . Згідно даного Наказу, сторони не мають право відмовлятися від його підписання, але якщо все-таки має місце не згоди з даними які вказані в акті, запрошується не зацікавлена особа, яка і підписує акт. Крім цього, надається оригінал або належним чином завірена копія товарно-транспортної накладної, в якій фіксуються вантажовідправник, перевізник і вантажоодержувач. Документи на вантаж, що стосуються вартості (кількості, способу упаковки) вантажу, який був прийнятий вантажоперевізником для перевезення. Розрахунок вартості претензії. Документи, що підтверджують повноваження особи, яка звертається з претензією.

Ми – надійна компанія і несемо повну відповідальність за Ваш вантаж в будь-якому випадку, незалежно від того, чи є у нас з Вами договір.
Договір-заявка з печаткою нашої фірми ТОВ «Дейв Експрес Логістик» є основним документом, що підтверджує те, що ми прийняли Ваш вантаж до перевезення. У договорі-заявці вказані всі дані вантажу, його відправник, отримувач, характер вантажу.
У разі, якщо Ви все-таки сумніваєтеся і хочете гарантій, підтверджених юридично, то Вам буде зручніше укласти договір з нашою компанією.
Додатковими гарантіями є наявність у нашій компанії CMR-страховки і TIR Carnet – гарантії доставки вантажу на митницю місця призначення.

У будь-який час Ви можете зателефонувати і дізнатися на якому етапі проходження зараз Ваш вантаж.